ONLINE USERS: 1246

Sen de mutluluğunu paylaş!

Sizin gibi binlerce insan Gönülden Sevenler ile mutluluğu yakaladı. Eğer siz de doğru insanı bulduğunuza inanıyorsanız, siz de mutluluğunuzu diğer üyelerimizle paylaşın.
FOTOĞRAF YÜKLE
Binlerce çifti tanıştırmakta rol oynadığımız için gurur duyuyoruz!
18 yılda 4.823.989 Üye
18 yılda 20.000 Happy Couples
Günde 2.000 Yeni Eşleşme
Halil & Sıla
Halil & Sıla
Aradığım aşkı sonunda buldum. Hayallerim gerçek oldu. Kaliteli ve ilgili bir site herkese tavsiye ediyorum biz çok mutluyuz..
Cevriye & Halil
Cevriye & Halil
Gercekten ask kuşumla cok mutluyuz.Çok seviyoruz birbirimizi. iyiki biz canımin ici. Herkes bu aşkı bulmalı aramaktan vazgeçmeyin
Fatih & Kara gözlüm
Fatih & Kara gözlüm
2011 de siteden hayattan hiç umut bulamazken, arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteyi buldum. İnci tanem, kara gözlüm, bu hayattaki en büyük baharımı 46 yaşında bulmama sebep olan herkese teşekkür ediyorum. Rizenin küçük bir köyünden hayatımı Amsterdam'a taşıdım. Umarım siz de kalp kırıklıklarınızı halleder, bu site kadar güvenilir masum, naif insanları kabul edersiniz. İsmini dahi herkesten sakındığım yarim seni çok seviyorum mutluluğumuz daim olsun..
Meryem & Muhammet
Meryem & Muhammet
Merhaba sizin sitenizde eşimle 7 yıl önce tanıştık ve evlendik çok mutluyuz 2 gün önce 7. Yıl evliliğinizi kutladık size çok teşekkür ederiz.
Nihat & Görkem Sena’nın
Nihat & Görkem Sena’nın
2019 yılında siteniz üzerinden tanıştık. 5 aydır evliyiz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz.
İbrahim & Sergül
İbrahim & Sergül
2008 yılında siteye güvenerek üye olduktan sonra birçok bayan ile görüştüm. Siz doğru bir insansan iseniz Rabbimizde o doğruyu size kılıyor. İzmir'den km lerce ötede Malatya'da buradan 100 km uzak ilçesinin köyünden eşim ile tanıştım. Mümkün olmayan uzaklıkta bizi bir araya getiren ve iki harika kız evladı ile taçlandıran Rabbimize sonsuz teşekkür ediyorum. 2009 yılından bu yana evliyim. Bir çok bayan ile meşru dairede mertçe görüştüm. Çok zor olsa da son karar noktasında istişare kesinlikle etmenizi tavsiye ediyorum. Rabbim gönlünüze göre olanı nasip etsin.
Figen & Cemil
Figen & Cemil
Bu sitede tanıştım eşimle 2013 senesinde bir sene sonra nişanlandık. Okul bitince evlendik. Şimdi bir kızımız var 3 yaşında mutluyuz.
Can & Canan
Can & Canan
Bundan 7 yıl önce tanışmamıza vesile oldunuz ömrümün sultanıyla. Teşekkürler.
Fatma & Mehmet
Fatma & Mehmet
Eşimle burda tanıştık 1 yıl kadar görüştük evleneli 1 yıl oldu hiç olmadığımız kadar mutluyuz... Gerçek gönülden sevgiyi burda bulduk emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz..
Selin & Burak
Selin & Burak
Hayatımın aşkıyla 5 sene önce buradan tanıştık. Birbirimizi çok sevdik ve evlendik . Şu an 2 yaşında bir kızımız var.
NAGEHAN & FUAT
NAGEHAN & FUAT
Bu site sayesinde ruh eşimi buldum 2 senemiz doldu biz çok mutluyuz Gönülden Sevenler ekibine teşekkür ediyoruz...
Melis & Bilge
Melis & Bilge
Mutlu günümüzde yanımızda olsanız keşke, biz evleniyoruz.
Nisa & Samed
Nisa & Samed
Birbirimizi çok seviyoruz çok aşığız evlenme kararı aldık darısı başınıza :)
Eylül & Ali
Eylül & Ali
Herkes evlenebilir burada
Durmuş Ali & Sultan
Durmuş Ali & Sultan
Evleniyoruuzz
Rümeysa & Can
Rümeysa & Can
Eşim ile sitenizden tanıştık. Görüşme kararı aldık ve şimdi 2 senelik evliyiz. Her şey çok güzel. Sitenize ve sizlere minnettarız...
Görkem & Damla
Görkem & Damla
Bu site sayesinde birbirimizi bulduk. Çok teşekkür ederiz emeği geçenlere. Allah razı olsun.
Sultan & Onur
Sultan & Onur
Merhabalar, 2010 mart ayında eşim Onur'la siteniz vasıtasıyla tanıştık. Evlendik ve şuan 2 çocuğumuz var.
Fatmanur & Recep
Fatmanur & Recep
Bayadır bu sitedeydim. Sonunda aradığım kişiyi buldum, hep birbirimize dürüst olduk güvendik. Sizde böyle olursanız sizinde karşınıza iyi kişiler çıkar. Teşekkürler Gönülden Sevenler. Sizin sayenizde...
İzel Cansu &Orhan
İzel Cansu &Orhan
Eşimle 2017 aralıkta bu siteden tanıştık. Evlilik için biraz çekingen bir durumdayken onu görünce her şey değişti. Şubat 2018 de evlendik. İyi ki o diyorum. Şu an 5 aylık kızımız bile var. Teşekkürler gönülden sevenler. ..
Hayat & Serdar
Hayat & Serdar
Biz evliliğimizi İslama uygun yaşamayı istedik ve elhamdülillah oldu da. Çok küçük tesadüflerle birbirimizi bu sayfada bulduk. Niyetiniz Allah rızası için olunca gerisi hayra bağlanıyor. Serdar iyi ki benim eşim onu iyi ki tanımışım.
Esra Melike & İlyas
Esra Melike & İlyas
Sitenizde 2016 tanıştık 2017 nişanlandık 2018 evlendik.
Ezgi & Burak
Ezgi & Burak
Ömür boyu mutluluk olsun.
Gülsüm Beyaz &Hikmet Ayan
Gülsüm Beyaz &Hikmet Ayan
EVLENDİK MUTLUYUZ SAFİNAZ61. Hilal53
Zeynep Tuncer & Mustafa Tuncer
Zeynep Tuncer & Mustafa Tuncer
2010'da bu siteden tanışıp 2011'de evlendik. 2 çocuğumuz var bu siteyi kuranlara çok teşekkür ediyorum.
Kevser & Adil
Kevser & Adil
Tekrardan teşekkür ediyoruz... Ve yaklaşık 2 seneden beri evliyiz çok şükür , mutlu yuvamızı paylaşmak istedik. Çevremizde maalesef herkes adil olamıyor ama sizin sayenizde kendisini gönülden sevenlerin sitesinde tanıdım. Birliği ve beraberliği rabbimizin birbirimizin bu dünyaya emanetini yüreğimizde taşıyarak onur duyduk. Her şey sevgi ile bitmiyor önce azim sonra sabır daha sonrada güven ve merhametimize saygı göstererek yolumuzu çizerek sizlere minnettarız... Allah sizlerden razı olsun buradan eşime tekrardan teşekkür etmek istiyorum ve bana gülmeyi unutturmadığı için gönülden gönlüne yer ayırdığı için bizde gönülden sevenler olduk. İyi ki tanıdım yeniden düşsem bu durumun içine yine evlenirdim eşimle. BİRTANEMSİN
Hakan & Asena Aybike
Hakan & Asena Aybike
Birbirimizi aradığımızı anlamamız çok kısa sürdü. Aileler de anlaştı. Eee ne kaldı geriye? Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin. Ey site, Sağol varol çok yaşa :))
Bahar & Gökhan
Bahar & Gökhan
Seni çok seviyorum ❤Çok mutluyuz ❤
Zeynep & Osman
Zeynep & Osman
Gönülden sevenler e çok teşekkür ederiz
Yağmur &Ramus
Yağmur &Ramus
Birbirimizi bulduk sevdik. Evlendik. Çok mutluyuz :)
Velüü &Nurhawin07
Velüü &Nurhawin07
Tanıştıktan 1,5 sene sonra bu site sayesinde mutluluğa kavuştuk. Hiç bir zaman karamsar olmayın ve tek bir kişinin nasibinizin sizi bir yerde beklediğini unutmayın...
Sinem & Muammer Mümtaz
Sinem & Muammer Mümtaz
Pek çok kriterim vardı. Ama birgün onunla tanıştım. Anladım ki aşk pencereden girince kriterler kapıdan çıkıyormuş. Hayalimdeki adam değildi ancak anladım ki hayallerimden iyisi varmış. Önyargılardan sıyrılınca, aşka fırsat vermiş oldum. İyi ki de öyle yapmışım. İyi ki de varsın gönüldensevenler.com!
Mehmet &Nur
Mehmet &Nur
Doğru ve güvenilir site ben eşimi burada buldum tavsiye ederim :)
King87 & leylllll
King87 & leylllll
3 aydır birlikteyiz. Rabbimin izniyle en kısa sürede nişanlanıyoruz. Allah bu siteyi kuranlardan razı olsun. Teşekkürler
Zeynep & Mustafa
Zeynep & Mustafa
6 yıl önce eşimle bu siteden tanıştık evlendik 2 çocuğumuz var. Teşekkür ediyoruz gönülden sevenler çalışanlarına!
Seda &Ömer faruk
Seda &Ömer faruk
Merhabalar biz de GönüldenSevenler'de tanıştık. Şuan 3 yıllık evliyiz. 2 yaşında bir oğlumuz var. Rabbim herkese nasip etsin. Site yöneticilerine teşekkürler.
Sedat & Sara
Sedat & Sara
Bu hayatta gerçek aşkı da sevgiyi de mutluluğu da insanlığı da ve en önemlisi imanı da İslami da buldum. Eşimden çok memnunum onunla çok mutlu ve huzurlu yaşamaya devam ederiz inşallah. Allah'ım da herkese bu mutluluğu nasip etsin. Bizim mutluluğumuz da daim olsun inşallah.
Gülfem & Berke
Gülfem & Berke
Bizim gibi kış düğünü yaparsanız hala balayı için kar tatili yapabilirsiniz. Gönüldensevenler.com'a çok teşekkür ediyoruz. Saadetimizi önce size sonra birbirimize güvenmemize borçluyuz. Dürüstseniz, samimiyseniz mutluluk eninde sonunda sizinledir. Vazgeçmeyin!
Kevser & Adil
Kevser & Adil
Selamun Aleyküm, öncelikle sizlere çok teşekkür etmek istiyoruz ve çok mutlu bir çift olarak sizlere cani gönülden yürekten teşekkür etmek istiyoruz gelelim bizim hikayemize... Tarih 1.11.2016 eşimle sizin sayfanıza girerek tanıştık oysa ki umutlarımız yoktu. Gerçek çevremizde dürüst insanı bulmak çok zor olduğunu gördük ve internetten evlenme siteleri araştırdık ve çok şükür ki sizin sitenize rastladık. Kültür uyumluluğu ve anlaşmamız güven verdi. 6 saat yazıştıktan sonra diğer gün buluşmaya karar verdik, zaman kaybetmek istemedik ve ciddiyetimizi göstererek buluştuk. Birbirimizi görünce kalp atışlarımız hızlandı. Belki 10 dk sadece bakıştık. Güzel bir gün geçirdik. Bir hafta sonra aileme ciddi düşündüğüm biri olduğunu açıkladım. 19.11.2016 cumartesi günü tanışmaya geldiler. Allah bozmasın o kadar mutluyuz ki sanki senelerdir evli bir çift gibiyiz. Allahım'a şükürler olsun bir gün bile tartışmadık sizlere çok minettarız. Buradan eşimi çoook sevdiğimi söylemek istiyorum ve can damarımdaki kanım kadar yüreğimde yanan Allah aşkını aydınlatan bir eşim olduğu için gururluyum... ALLAH sizden razı olsun.
Gül & Aydin
Gül & Aydin
Merhabalar bende gonulden sevenler sitesinin mutlu ciftlerindenim eşimle bu site vesilesiyle tanistik evliligimi 2 guzel evlatla dahada guzellesti şükürler olsun :) bir birimize ömrümüzu adamaya soz verdik ve bu yuzden ilk cocugumuz oğlumun adini Ömür koyduk. Bizim öykumuz 6 yil önce burada basladi cok mutlu bir öykuydu bizimkisi bu yuzdende kizimizin ismini "Öykü" koyduk :) Teşekkürler gonulden sevenler ...
Hanife & İbrahim
Hanife & İbrahim
Gönülden sevenler sitesine üye olduğum gün kaderimiz birleşti 7 aydır nişanlıyız kısmetse 21 Ocakda nikahımız var Antalya da bu siteyi kuranlara tşk.ediyoruz .Hayırlı yuvalara vesile oluyorsunuz MUTLUYUZ
Birdemlikçay & Yasin3461
Birdemlikçay & Yasin3461
Gönülden Sevenler sayesinde yollarımız birleşti. İnternetten evlenilmez diyenlere inanmayın. Biz çok mutluyuz. Aşkın nerede karşınıza çıkacağını bilemezsiniz.
Havva & ❤️İsmail
Havva & ❤️İsmail
2015 yılında tanıştık ve ilk buluştuğumuz gün bile ikimiz de evleneceğim kişi bu demişiz. Aslında hiç inanmazdım internetten biriyle evleneceğime ama nasip böyle imiş. Eşim gerçekten mutluluk kaynağım onu çok seviyorum çok zorluklar atlattık ama sonunda evlendik. Bu site de vesile oldu teşekkür ederiz :)
Emine & Melih
Emine & Melih
yaklasik 2yil once burada esimle tannistik. ilk once konuştuk ortak yanlarimizi bulduk. sonra bulustuk.muhabbet sevgi bagi olustu ve evlendik. olmaz demeyin. oluyor. ve simdi birbirimiz cok seviyoruz.suandada evliligimizi taclandiracak kizimiza hamileyim. minnetarim size gonulden sevenler :)
Murat & Ayla
Murat & Ayla
09/02/2014 tarihinde tanıştık 22/05/2016 tarihinde hayatlarımızı birleştirdik.mutlu huzurlu bi yuva kurmak isteyenlere gönülden sevenleri tavsiye ediyoruz Teşekkürler gönülden sevenler...
Kamil & Selcan
Kamil & Selcan
Çok uzaktan tanıştık sevdik zorlu yollardan aşamalardan geçtikten sonra sonunda bizde guvenip birbirimize evlendik bu mutluluğu Allah herkes e nasip etsin
Serkan ♥ B.
Serkan ♥ B.
Ben mutluluğu yakaladım teşekkür ederim.Çok aradım.Fakat gerçekten ciddi düşünen yalan soylemeyen bir hanımla Gönüldensevenler de tanıştım.Teşekkür ediyorum.
Asmin ♥ İbrahim
Asmin ♥ İbrahim
Burda aradığım eşi buldum. Cook mutluyuz 2 senedir evliyiz ve bu mutluluğun bir de meyvesi geliyor allahım hepinize nasip etsin. Bu siteyi çok sevdim çünkü Evimin reisini buldum çooook mutluyuz
Savaş ♥ Havanur
Savaş ♥ Havanur
Sevgili site yoneticileri yaklaşık 6 sene önce siteniz vasıtasıyla tanıştıgım şimdiki eşimle mutlu bir evliliğimiz vede birde 18 aylık oğlumuz var.böyle bir mutluluga vesile oldugunuz için sonsuz teşekkürler
Murat ♥ Merve
Murat ♥ Merve
Mart 2015 de bu sitede tanıştık. Nisan da nişanlandık Ağustosta evlendik Mutluluk uzak değil. Gönüldensevenlere teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz.
Nermin ♥ Orhan
Nermin ♥ Orhan
Bu site sayesinde aradığım ruh ikizimi buldum. Şimdi 2 yıllık evliyiz. Rabbime şükürler olsun ki karşıma böyle bir erkek çıkardı dedim ya o benim ruh ikizim. Seni çoooook seviyorum hayatım. Teşekkürler Gönülden Sevenler. İyi ki varsın.
Mustafa & Kadernur
Mustafa & Kadernur
her şey birden bire oldu..ikimiz de çok farklı dünylarda yaşayan fakat bir türlü aradığı kişiyi bulamayan insanlarken burda tanıştık her sey sadece 28 gün sürdü artık O ve ben biz olduk evliyiz ;) darısı tüm nasibini arayanların başına
Erol ♥ Sema
Erol ♥ Sema
Kader oyle birsey ki, donup dolasip karsina suprizlerle cikip mucizeler yaratiyor, bizlerede sukur etmek kaliyor.. vesile olan gonulden sevenler sitesine sonsuz tesekkurler... MUTLUYUZ...
Mehmet ♥ Melike
Mehmet ♥ Melike
İLK GÜNDEN BU GÜNE KADAR HER NE OLURSA OLSUN HEP İYİYİ DÜŞÜNDÜK OLUR TARAFINI DÜŞÜNDÜK. BU OLMAZ BİZ YAPAMAYIZ AİLELER ANLAŞAMAZ İSTEMEZ GİBİ DÜŞÜNCELERE HİÇ KAPILMADIK VE EVLİLİKTE İLK ADIMI ATIP NİŞANLANDIK. DARISI SİZLERİN BAŞINA..
Şerife ♥ Ahmet
Şerife ♥ Ahmet
İstanbul\'da yaşıyorduk ama hemşeriyiz. Gönülden sevenler sayesinde burada buluştuk. 2 ay önce evlendik çok mutluyuz. Çok teşekkür ederiz. Darısı bekarların başına.
Emre ♥ Çağla
Emre ♥ Çağla
Birbirimize karşı hep dürüst olduk. Bu site sayesinde tanıştık. Tanıştıktan hemen üç ay sonra evlendik. İkimizin birçok ortak yanı vardı. Bazı farklılıklarımızın olmasına rağmen o farklılıklar bizi uzaklaştıracağına dahada yakınlaştırdı. Bizi bir bütün yaptı.
Erkan ♥ Feride
Erkan ♥ Feride
hayatimin askini buldum iki ay icinde tanistik ve evlendik darisi tum gonulden sevenlere sizde hayat arkadasiniz yanibasinizda olabilir. Bu sitede hayalimdeki kisiyi bulabilecegime pek inanmiyordum samanlıkda iğne aramak gibi dusunuyordum cok kisiyle tanıstım tam burda bulamam aradıgım yok derken karsima hayalimdeki hayat arkadasımi buldum.Darisi gonulden sevenlere
Sever-73 ♥Yalnız_adam34
Sever-73 ♥Yalnız_adam34
21kasım da burada tanıştık ve 29 aralıkta nişanlandık kısmetse 8 nisanda evleniyoruz....bizde inanamadık ama birbirimizi bulduk çok mutluyuz çünkü güvendik birbirimize ve belkide ikinci baharımızı yaşıyoruz....darısı herkesin başına....
Yeliz ♥Erdal
Yeliz ♥Erdal
aşk biziz gerçekten evliliği düşünen herkese bu siteyi öneyiyorum gönülden sevenlere çok teşekkür ediyorum allah mutluluğumuzu sizlerede nasip etsin
Yusuf ♥ Zeynep
Yusuf ♥ Zeynep
Tesadüf diyorum çünkü yusuf ve benim hayatım hep aynı yerlerde geçmiş. Çocukluğumuz aynı sokaklarda geçmiş. Yüzlerce kez Yusufun oturdukları evin oraya gidip gelmişim. Aynı zamanlarda evlenip aynı zamanlarda boşanmışız. Birbirmize yakın yerlerde oturmuşuz ve aynı metrobüs durağını kullanmışız. Akrabalarımız bile birbirine komşu neredeyse. Yani bi şekilde yollarımız hep kesişmiş ama biz birbirimizi bu site aracılığıyla bulduk. 2 ay gibi kısa bir sürede tanışıp evlendik ve çok mutluyuz. Teşekkürler GÖNÜLDEN SEVENLER. :)
Özge ♥ Emir
Özge ♥ Emir
Hep dürüst olduk. Birbirimize güvenimiz sonsuzdu. Ve şimdi eevliyiz, çok mutluyuz. Bu site sayesinde mutluluğa bir adım attığımıza inanıyoruz.. Teşekkürler...
Ali ♥ Fatma
Ali ♥ Fatma
Gönülden sevenler siteyı kuranlara kucak dolusu sevgiler aradığımı burda buldum çokta mutluyuz herkese hayırlı evlılıkler nasip olsun yapmacık yüzlerden sahte sevgilerden mevlam korusun
Emine ♥ Murat
Emine ♥ Murat
Gerçekten ilk bu siteye kayıt olduğumuzda evleneceğimiz aklımıza gelmemişti. İnanamamıştık ikimizde ve birbirimizi tanıdık, anlaştık en önemlisi sevdik. şimdi 3aylık evliyiz inanın çok mutluyuz. bize bu ortamı yaratan site yöneticilerine ve tüm editörlere sonsuz teşekkür ediyoruz...
İbrahim ♥ Ayşe
İbrahim ♥ Ayşe
Çevremde evlenilecek tarzda bir bayan olmadığına karar vermiş ve aileme bu kararımı açıklamıştım. Artık görücü usulünden başka bir seçenek kalmamıştı benim için. Ta ki gonuldensevenler.com\\\'u keşfedinceye kadar. Burada hayatımın aşkı ile tanıştım ve 3 ay sonunda evlendik. Allah senden razı olsun gonuldensevenler.com
Aysu29 ♥ İkizcetepe
Aysu29 ♥ İkizcetepe
16 ocak 2010 da evlendik çok mutluyuz.Bu siteyi dizayn edenlere çok teşekkür ediyorum.Emeği geçenlerede saygılarımı arz ediyorum darısı sizlerin başına. Şimdi ise 13 aylık fatma eslem adında kızımız var.....
Kuzeyyıldızı1 ♥ Denizdenmavi
Kuzeyyıldızı1 ♥ Denizdenmavi
Biz evlendik mutluyuz ALLAH herkese nasip etsin İNŞALLAH...Herkese aradığını bulma ümidi dilerim Yüce MEVLADAN....2 gün oldu evleneli HERKESE NASİP OLSUN ....TÜM SİTE KURUCULARI VE ÜYELERİNE SONSUZ SAYGI ve TEŞEKKÜRLER....
Hülya ♥ Lewent
Hülya ♥ Lewent
Sitenizde tanıştık....5 aylık evliyiz ve çok mutluyuz darısı bütün bekarların olsun ... olmaz demeyin oluyo çünkü eşimde bende hayatta böle bir evlilik yapacagımıza inanmıyoduk ama oluyomuş :=))
Temel ♥ Gülriz Poyraz
Temel ♥ Gülriz Poyraz
Sitenizde tanıstık bu mutluluguda daha once sızınle paylasmıstık şimdi evlendik düğün resmimizi sizinle paylasmak ıstıyoruz darısı tum gonuldensevenlerin başına :)
Ersin & Nadire
Ersin & Nadire
Bizim tanışmamız tamamen bir mücize oldu ve her yönden(inşallah)hayırlı bir evlilik oldu.Ben türkmenistanlığım ve ilk evliliğimde çocuğum olmadı ve artık olmıcak dediler,Ersinin 2 tane çocuğu var ve eşi vefat etmiş,bizi sizin sayenizde Allah buluşturdu ve çook mutluyuz.Ben artık anneyim ve çocuklarım artık öksüz deyiller elhamdulillah.size, gönülden sevenler sitesine çoook teşekkür ederiz Allah sizden razı olsun inşallah daha nice mutlu ve hayırlı evliliklere vesile olrsunuz....
Hasan & Fatma
Hasan & Fatma
Burda tanıştık ve çok mutluyuz herkese tavsiye ediyoruz.Hayatımın Aşkını Burda buldum ve evlendim herkese nasip olması dileğiyle bütün bekar çiftlere bol şans.~
Vedat & Nazli
Vedat & Nazli
Site yoneticisine tesekkur. Biz sevgi ve saygiyi bu sitede yakalayip evlendik hem de cok kisa bir surede. Darisi bekarlarin basina inanip guvenin bu siteye yanilmazsiniz.
Yiğit & Nur
Yiğit & Nur
ikimizde çok mutluyuz. gönülden sevenler sayesinde tanıştık kısa sürede kaynaştık. ağustosta nişanımız var. çok teşekkürler site yöneticisi...
Zeynep & Mesut
Zeynep & Mesut
Evlendik mutluyuz site kurucularına sonsuz teşekkürler.gönülden sevenlerin allahım gönüllerine göre verir inşallah. herkezin aradığını sulması dileğiyle teşekürler.
AYŞEGÜL & İBRAHİM
AYŞEGÜL & İBRAHİM
15 nisanda tanıştık 8 mayısta evlendik yürekten ve gönülden sevenlerin buluştuğu sitemize çok teşekkür ediyoruz bizi birbirimize kavuşturdular ...yüce mevlama şükürler olsun
Eyüp & & Ayşegül
Eyüp & & Ayşegül
23 mart 2009 da tanıştık 3 mayısta evlendik çok mutluyuz.bu siteyi dizayn edenlere çok teşekkür ediyorum.emeği geçenlerede saygılarımı arz ediyorum darısı sizlerin başına.
Aysu 29 & İkizcetepe
Aysu 29 & İkizcetepe
Siteniz sayesinde tanıştık 16 .01 2010 tarihinde evleniyoruz site yöneticilerine çok teşekkür ederiz . bu siteye üye oldum 4 günde sevdiğimle tanıştım baştan böyle olmaz diyordum ama yanılmışım tüm site yönetimi ve emeği geçenlerden allah razı olsun
Bahattin & Ebru
Bahattin & Ebru
Çok seviyoruz birbirimizi Allah herkese gönlündeki kişiyi nasip etsin. s.s.a
Emine & Kamil
Emine & Kamil
Bu siteyi kuranlara cok teşkkür ederiz ben prensesimi buldum cok mutluyuz biz evlendik darısı sizin başınıza
Sibel & Erkan
Sibel & Erkan
SİTENİZ SAYESİNDE HAYATIMI PAYLAŞCAGIM HAYATIMIN KADININI BULDUM ÇOK DEĞERLİ KIYMETLİ BİR İNSAN VE BU SİTE SAYESİNDE TANIŞTIM SİTE ÇALIŞANLARINA TŞK EDERİM ONU ÇOK SEVİYORUM ARADA MESAFE OLSADA SEVGİM ONA KARŞI GİTTKÇE DAHADA BÜYÜYOR İNŞALLAH ONUNL
Elif & Bahtiyar
Elif & Bahtiyar
1 Mart pazar günü bu sitede tanıştık ve 11 Mayıs pazar günü nişanlandık çok mutluyuz darısı başınıza
adem & alime
adem & alime
ekim 2008 de tanıştık ağustos 2009 da evlendik. şimdi çok mutluyuz. teşekkürler gönüldensevenler